Γυμνάσιο Καστριτσίου
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γυμνάσιο Καστριτσίου

A forum for our school...klepidas,kourkour,Junctap666
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 PS3 VS 360 VS PC

Πήγαινε κάτω 
+5
Ratchet66
kourkour
MZikos
monmarios
klepidas
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

PS3 vs 360
PS3
PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_vote_lcap69%PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_vote_rcap
 69% [ 11 ]
XBOX360
PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_vote_lcap31%PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_vote_rcap
 31% [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 16
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 0:50

γαματο το βιντεακι με το xbox xaxaxaxax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 0:53

1)Μην φευγουμε οφφτοπικ
2)γραφουμε ελληνικα
3)δεν προσβαλουμε τουσ αλλους
4)α)Pc
b)Ps3
c)wii
d)360


ΤΕΛΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 0:56

Junctap666_bw έγραψε:
Αν ενοεις το εαυτο σου εmena to:
kourkour έγραψε:

8ANOS GOT PWNED
μονο γενικουρα δεν μου φενεται....
Απ' την αλη αν ενοεις τον kλεπιδα απ το πρωτο ποστ εδειξε την διαθεση του, δεν θα τον χαλασω εγω....

Τελευταιο και σιμαντικοτερο: den eisai h hgetikh morfh sto site ki oute tha gineis kai to xekatharizoume mia gia panta, an synexizeis na xexnas opws sou pa kai sto pm mou oti apeuthinesai se atoma pou de ta gnwrises xthes, emena tha me briskeis synexia anitheto.


ηγετικη μορφη οχι αφου δεν βοη8ησα στην κατασκευη ομως αν αυτο πιστευεις τοτε εγω ειμαι προ8υμος να υποβιβαστω σε απλο μελος χωρις καμια δυνατοτητα , ειλικρινα αν 8ες απλως πεστο μου δεν εχς κανενα προβλημα απλως στειλε μου μυνημα και εχω φυγει αλλα 8ελω να τηρουνται οι κανονες γιατι μπορει να μπουν ατομα στο φορουμ τα οποια δεν μασ συμφερει να διαβασουν τετοια πραματα , βεβαια εσυ δεν εχεις αναγκη και το 8ανος γκοτ πονεντ το ειπα επειδη εφερε πολυ καλα επιχειρηματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Junctap666_bw
Admin
Admin
Junctap666_bw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 31
Location : Πάτρα
xfire : Student
PSN OR XBOXLIVE ID : Anyparkto
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:09

μιχάλη όπως σου ξανάπα δεν m αρέσει ο τρόπος που μιλάς/συμπεριφέρεσαι και η τάση σου να επεμβαίνεις, αυτό με τα edit (εμενα αυτό m έχει πειράξει πιο πολύ) είναι ένα είδος "λογκρισιας" κι ένα είδος, αν θέλεις, επίδειξης δύναμης απ την πλευρά των admin.
Για μένα τέτοιες συμπεριφορές δεν μπορούν να συμβαδίσουν με ένα forum και παρότι δεν πιστεύω ότι θέλεις να λογοκρίνεις η να επιδειχτείς σε κάποιον. Οι πράξεις σου, παρότι με πρόθεση να βοηθήσουν, καταντάνε να είναι λόγος απώθησης....
Χαλάρωσε και βγάλε την μάσκα του ψυχρού υπευθυνου, σε συνομηλικους απευθύνεσαι...
Με την συγκατάθεση και των άλλων θα σβήσω τα off topic μηνύματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:12

εγω ομως επειδη δν εχω ορεξη να με κρινεις και να με πρηζεις δεν ειμαι πια αντμιν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:15

Μια πολλη απλα ερώτηση

Εχεις παιξει ποτε ps2 killzone 2 kai mgs1,2 kai 3?????Τοτε θα καταλάβαινες τη αξια εχει να τα παίζεις αυτά τα παιχνίδια στο ps3 α δεις ατμόσφερα και οχι προχειρο δουλειεσ(Halo 3) οκ το Gears Of War ηταν κατι προτοτυπο αλλα απο εκει και περα τιποτα..ποτε δεν θα σου αλλάξω γνώμη και λέγε με εσυ "fanboy" δικη σου επιλογη παίζε 1000rpg και 1 shooter και να είσαι ευχαριστημενος εκει που δίνεις τα λεφτα σου....τουλαχιστον εγο δίνω και πέρνω αυτο που ζητω ως gamer εσυ δινεις και παιρνεις ******** (πληρωνεις,τρως ban,χαλάει η κονσόλα)και γιατι ολα αυτα????Απλη απάντηση BILLY GATES..Αυτα ειχα να πω επι του θέματος αυριο παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
Junctap666_bw
Admin
Admin
Junctap666_bw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 31
Location : Πάτρα
xfire : Student
PSN OR XBOXLIVE ID : Anyparkto
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:21

χαχαχα κλεπιδα μιλαμε θεικο το δευτερο βιντεακι Laughing (δεν μιλαω για το πρωτο, πολυ αστοχο εκ μερους σου).
Πολυ ευριματικος τροπος να εκφρασεις την αποπση σου jocolor αλλα δεν μπορω να παρω τα παραπανω ως ουσιστικα επιχειριματα. Το γεγονος οτι το χβοχ εχει τα περισσοτερα απ αυτα τα προβληματα (ναι δεν το διαπσευδω κι εγω ειμαι με την αγονια μην πεταχτουν τα τρια κοκκινα) δεν με κανει να στραφω στο αδειο τησ σονη. Η επιλογη ειναι του καθενος, για μενα περνεις κονσολα γι αυτα που θες να παιξεις και γυρο απ αυτο προσπαθεις να συμπεριλαβεις κι αλους παραγοντες (υλικα κατασκευης -σημαντικο- υπηρεσιες, η μαρκα που "αγαπας" κτλ), το προβλημα με σενα ειναι οτι βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος.... confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 10:27

Αν το δάσος ειναι καμένο απο εμπρηστες(π.χ. Billy Gates)τοτε και βέβαια θα δω μόνο το δένδρο το καταπράσινο και το ψηλο που κατάφερε να επειζησει στα φωτια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
Junctap666_bw
Admin
Admin
Junctap666_bw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 31
Location : Πάτρα
xfire : Student
PSN OR XBOXLIVE ID : Anyparkto
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 11:14

klepidas έγραψε:
Αν το δάσος ειναι καμένο απο εμπρηστες(π.χ. Billy Gates)τοτε και βέβαια θα δω μόνο το δένδρο το καταπράσινο και το ψηλο που κατάφερε να επειζησει στα φωτια
Χα, ειδες που ρχεσε στα λογια μου. Βλεπεις το δενδρο! δεν λεω ομορφο, αλλα αδυνατεις να δεις πιο πισω μηπωσ υπαρχουν ομορφοτερα, τα βαζεις στην ακρη με ενα ταμπελακι καμενα cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 11:18

τα καμένα αργουν να ξαναφυτροσουν και αμα καουν ξανα δεν ξαναφυτρωνουν ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 12:07

Θανο για πεσ ενα απο τουσ τρομερουσ τιτλους σε πωλισεισ του xbox... και μην πεις το Halo επειδη δεν εκανε τις αναμενομενς πωλησεις...


ελληνικα παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Junctap666_bw
Admin
Admin
Junctap666_bw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 31
Location : Πάτρα
xfire : Student
PSN OR XBOXLIVE ID : Anyparkto
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 13:15

kourkour έγραψε:
Θανο για πεσ ενα απο τουσ τρομερουσ τιτλους σε πωλισεισ του xbox... και μην πεις το Halo επειδη δεν εκανε τις αναμενομενς πωλησεις...


ελληνικα παρακαλω
Καταρχην μην ξεχναμε οτι τα περισσοτερα παιχνιδια του πσ3 υπαρχουν και στο 360.
Για την ακριβεια τα μονα που ειναι -μπορει και να μην ειναι θα δειξει Very Happy - δυνατα χαρτια ειναι τα τρια που αναφερατε.
Ζητησες ενα, εγω θα σου παραθεσω πεντε, τα πρωτα που μου ρχονται στο μιαλο κι εχω μια επαφη μαζι τους:
Bioshock
halo3 (δεν μπορεις να αμφισνητησεις την πορεια αυτου του παιχνιδιου)
Mass effect
Forza motorsport 2
Project gotham racing 4
Βεβαια θα ιθελα να κανω την ιδια ερωτιση σε σας.
Για πεστε μου πεντα αποκλειστικα καλα παιχνιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 13:57

1) bioschok δεν ειναι το 360 μονο και θα βγει και σε πς3
Heavenly Sword
Motor Storm
Ratchet and Clank 5
The Eye of Judgment
Tekken 6
God of War 3
Metal Gear Solid 4
Grand Turismo 5

Αμα θέλεις και αλλα εδω ειμαι εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 16:52

Junctap666_bw έγραψε:
kourkour έγραψε:
Θανο για πεσ ενα απο τουσ τρομερουσ τιτλους σε πωλισεισ του xbox... και μην πεις το Halo επειδη δεν εκανε τις αναμενομενς πωλησεις...


ελληνικα παρακαλω
Καταρχην μην ξεχναμε οτι τα περισσοτερα παιχνιδια του πσ3 υπαρχουν και στο 360.
Για την ακριβεια τα μονα που ειναι -μπορει και να μην ειναι θα δειξει Very Happy - δυνατα χαρτια ειναι τα τρια που αναφερατε.
Ζητησες ενα, εγω θα σου παραθεσω πεντε, τα πρωτα που μου ρχονται στο μιαλο κι εχω μια επαφη μαζι τους:
Bioshock
halo3 (δεν μπορεις να αμφισνητησεις την πορεια αυτου του παιχνιδιου)
Mass effect
Forza motorsport 2
Project gotham racing 4
Βεβαια θα ιθελα να κανω την ιδια ερωτιση σε σας.
Για πεστε μου πεντα αποκλειστικα καλα παιχνιδια.


Εκτος απο το Halo τα αλλα σκατα πωλησεις κανουν και το ξερεις...και το Halo ομως δν τα πηγε τοσο καλα οσο ηλπιζαν , και φυσικα κανενα απο αυτα τα παιχνιδακια δεν συγκρινονται με κανενα γκειμ του υπολογιστη...

Επισης μην ξεχναμε οτι οι ψηφοι στο φορουμ δινουν προβαδισμα στο πσ3


Γενικως κατα τη γνωμη μου και οι δυο κονσολες ανταγωνιζονται για 2η 8εση αφου ποτε δεν 8α εκ8ρονισουν το PC και το ξερετε λογω κακου χειρισμου
~kourkour
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolojohny
member
member
manolojohny


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 31
Location : Ακταίο
xfire : manolojohny
Registration date : 07/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 18:08

o_eksw_apo_edw έγραψε:
full kammena patra's club

parta kana sk8-podilato gia na min ginetai etsi-> sunny sunny geek geek cherry cherry albino albino :5 :5 gelao gelao
Οπως και να το κανουμε μαγκες εχει ενα δικιο το παιδι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MZikos
member
member
MZikos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
PSN OR XBOXLIVE ID : MZikos
Registration date : 05/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 18:32

o_eksw_apo_edw έγραψε:
full kammena patra's club

parta kana sk8-podilato gia na min ginetai etsi-> sunny sunny geek geek cherry cherry albino albino :5 :5 gelao gelao





Φικε δεν εχεις κανενα δικιο.Ασχολησου εσυ με τους rotting και ασε αυτο το τοπικ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:02

εφαγε μπαν οποτε αυριο παλι 8α ποσταρει επειδη συστηματικα ηταν οφφ-τοπικ και αν το ξανακανει παιρνει μονιμο μπαν...μανςλη εσυ μιλας οτι εχει δικιο ? κανεις καποιο α8λημα ? εχεις κανει σωμα μηπως απο την δραστηριοτητα ? ο εξω απο δω ισως δεν ξερει οτι α8λουμαι και εγω και ο λεπιδας και μαλιστα σε επιπεδο πρωτα8λητισμου ο λεπιδας μπασκετ εγω σκι αλλα ειμαι πισι γτ δν εχει χιονια ακομα , εσυ εξω απο δω εχεις διακρι8ει στο σκ8 ? δν νομιζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Junctap666_bw
Admin
Admin
Junctap666_bw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 31
Location : Πάτρα
xfire : Student
PSN OR XBOXLIVE ID : Anyparkto
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:11

klepidas έγραψε:
1) bioschok δεν ειναι το 360 μονο και θα βγει και σε πς3
Heavenly Sword
Motor Storm
Ratchet and Clank 5
The Eye of Judgment
Tekken 6
God of War 3
Metal Gear Solid 4
Grand Turismo 5

Αμα θέλεις και αλλα εδω ειμαι εγω
Που το ειδες αυτο για το μπαιοσοκ?
Heavenly sword k motorstorm αλοι τα κραζουν κι αλοι τουσ βαζουν μεσες βαθμολογιες.
Tekken 6, god of war 3, metal gear solid 4, gran toueismo 5 δεν εχουν βγει ακομα.
Μετραω δυο λοιπον Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:14

Ρε εσυ δν μου ελεγες να εχω δικη μου αποψη ? τοτε τι πιστευεις οτι γραφουν ? το Halo 3 νομιζεις οτι πηρε τρομερες βα8μολογιες ? Οχι το καουντερ στραικ νομιζεις οτι εχει υψηλη βα8μολογια ? οχι αλλα και τα δυο ειναι γαματα παιχνιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:30

1)Το τη λενε οι αλλοι χεστηκα εσυ ακους καθε π*******Α παιξε αυτα τα δυο παιχνηδια και πες μου

2)παρε βιοσοκ στο πς3 http://forums.e-mpire.com/showpost.php?p=1228752&postcount=1

3)Δεν εχουν βγει ακομα αλλα εχουν σιγουρη επιτυχια

4)Επισης ξέχασα να πω το Uncharted Drake's Fortune που εχει βγει IGN Game of the Month: DECEMBER 2007
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:37

8ανο οτι δεν ξερεις ειναι ***** ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Junctap666_bw
Admin
Admin
Junctap666_bw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 31
Location : Πάτρα
xfire : Student
PSN OR XBOXLIVE ID : Anyparkto
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:40

θα το κοιταξω για το μπαισοκ,
καλα αν ειναι ετσι και το μασ εφεκτ βγηκε γκαιμ οφ ντισεμπερ και το χαλο 3 γκαιμ οφ σεπτεμπερ....
μιχαλη δεν βασιζομαι σε ριβιου, η μαλον δεν θελω να βασιζομαι σε ριβιου, αλλα κακα τα πσεματα ειναι τα μονα που μπορω να αντλησω πλιροφοριες αυτη τη στιγμη (εξαλου αυτη ειναι κι η δουλεια τους) και δεν εχω ενδοιασμουσ να τα χρισιμοποιησω απ τη στιγμη που κι ο κωστας κινειτε με παραδειγμα αυτα, γιατι δεν νομιζω να εχει παιχει τα περισσοτερα -πια περισσοτερα σχεον ολα- απ τα γκαιημς που αναφερει Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kourkour
Cool Member
Cool Member
kourkour


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 98
Location : In Your Dreams
xfire : kourkour
PSN OR XBOXLIVE ID : wtf is this ?
Registration date : 03/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 20:43

O κωστας δεν ανεφερε ρεβιου νομιζω....α και αυτο οτι το χαλο ηταν το γκεημ του προηγουμενου μηνα τι σχεση εχει ? απλως ειπε οτι δεν ειναι μαπα το γκεημ (γτ αυτο ειχεσ πει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klepidas
Admin
Admin
klepidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 30
Location : Πάτρα
xfire : klepidas
PSN OR XBOXLIVE ID : klepidas
Registration date : 02/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS3 VS 360 VS PC   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 21:29

Θάνο σκεφτομαι σοβαρα να σου αγοράσω ενα ps2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gym-kastr.forumgreek.com
ο_έξω_από_εδώ
member
member
ο_έξω_από_εδώ


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 22
Location : Graveyard
Registration date : 07/12/2007

PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: oust   PS3 VS 360 VS PC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 9 Δεκ - 1:36

Το περιεχομενο του μηνυματος ηταν οφ-τοπικ και προσβλητικο και διαγραφηκε απο εναν απο τους τεσσερις administrators
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
PS3 VS 360 VS PC
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Γυμνάσιο Καστριτσίου :: Video games-
Μετάβαση σε: